Rob van Uden

Ter inspiratie

07 mei 2020, door Pieter Hartman

Al vele weken wordt ons samen-leven geplaagd door een lockdown. Met verbazing zag ik hoe de ene afspraak na de andere werd geschrapt. Met verbijstering dat zelfs de zondagsvieringen werden afgeblazen. Het voelde alsof ons ...Lees verder »

Corona en Vertrouwen

13 maart 2020, door Webmaster PHG
Wie op de Heer vertrouwt, zal zijn als een boom, die bij het water geplant is, en die zijn wortels laat uitlopen bij een waterloop. Hij merkt het niet als er hitte komt, zijn blad ...Lees verder »

Carnaval komt eraan

12 februari 2020, door Webmaster PHG

Ik krijg op mijn netvlies het beeld van een feestende Jezus. Het Evangelie roept dit beeld verschillende keren op. Dan vinden we hem aan een maaltijd met overvloedig wijn. Hij zou een drinkebroer en feestbeestje ...Lees verder »

Naar boven