Parochievernieuwing

Parochievernieuwing, wat is dat?

De Parochie Heilige Geest is een onderdeel van de Rooms Katholieke Kerk. Wereldwijd groeit onze Kerk, maar onze eigen parochie krimpt zoals veel parochies in ons land. Als wij alleen op de winkel passen, is het onvermijdelijk dat we verder zullen krimpen. Toch zien we in onze parochie vitaliteit. Die vitaliteit willen we inzetten voor vernieuwing van onze parochie. In samenwerking met de Parochie Dongen en Klein Dongen-Vaart gaan we ons inzetten voor vernieuwing. In het Parochieplan 2018-2023 hebben we onszelf een dubbele opdracht gesteld. We willen onze gemeenschap openen voor de kern van het geloof én we willen open staan voor de wereld om ons heen. Mensen die bij de parochie aankloppen, helpen we om de betekenis van Christus te vinden en de vreugde van het evangelie te ervaren. Inzet voor parochievernieuwing betekent dat we, als gemeenschap, onze zending serieus nemen. We bidden God dat onze parochie een nieuw hart krijgt en dat we mogen leven vanuit het evangelie.
Bidt u mee voor de vernieuwing van onze parochie?

Naar boven