Voedsel voor de ziel

Categorie voor berichten over voedsel voor de ziel.

Uitnodiging ontwerp een kunstwerk

18 juli 2017, door Webmaster PHG

Leven is veranderen. Veranderen is conflict: strijden, vluchten, vechten, worstelen met …! Geen leven zonder pijn en lijden. Geen samenleving zonder conflict. Wat doet die strijd met ons? Hoe gaan wij daar mee om? Welke ...Lees verder »

Iconenexpositie tijdens Rijen Ruikt

22 juni 2017, door Webmaster PHG

Wel 140 bezoekers kwamen naar de Maria Magdalenakerk om te genieten van 50 mooie iconen. Lisette Beenhakker, die nog maar kort schildert wilde graag haar werk exposeren. Ze maakte twee van haar medecursisten Wil Magielse ...Lees verder »

Verslag van ‘Een filmavondje uit’

12 mei 2017, door Webmaster PHG

Samsara, een overdonderende visuele beleving Zo was de aankondiging tevoren en zo was het ook. Een bijzondere film die, in het kader van ‘De schepping vertelt’, liet zien hoe de schepping er nu uitziet. Anderhalf uur ...Lees verder »

Verslag van concert Neva Ensemble

18 december 2016, door Webmaster PHG

Al vanaf 1992 komt elk jaar het Neva Ensemble van begin december tot half januari naar Nederland om in deze feestmaand op te treden bij Kerstconcerten. Zondag 18 december was de Maria Magdalenakerk aan de ...Lees verder »

Verslag van expositie in Annakerk tijdens Rijen Ruikt

15 juni 2016, door Pieter Hartman

Een indrukwekkende expositie van prachtige trouwjurken in onze Annakerk in Molenschot.

RijenRuikt2016-M1 RijenRuikt2016-M2 RijenRuikt2016-M3 RijenRuikt2016-M4 RijenRuikt2016-M5 RijenRuikt2016-M6 RijenRuikt2016-M7 RijenRuikt2016-M8 RijenRuikt2016-M9

 

Lees verder »

Verslag van Rijen Ruikt in Maria Magdalenakerk

12 juni 2016, door Pieter Hartman

Het werd een gezellige drukte tijdens Rijen Ruikt op 16 juni 2016 in de Maria Magdalenakerk in Rijen. Verschillende kunstenaars exposeerden hun bijzondere ontwerpen en ook de kinderen en jongeren uit het AZC Prinsenbos lieten onder leiding van Stichting de Vrolijkheid ...Lees verder »

Verslag van de litanie van Damiaan

25 mei 2016, door Pieter Hartman

Een mooie uitvoering in het parochiecentrum Heilige Geest

Zondag 22 mei 2016 in het jaar van de barmhartigheid waren we, met ongeveer 30 mensen, getuige van een eenakter van jewelste, in het kader van de activiteiten ...Lees verder »

Verslag van lezing Tibetaans dodenboek

19 november 2015, door Webmaster PHG

Dat was niet echt de juist benaming. Tibetaanse boeddhisten vieren het leven en niet de dood. Piet van der Pluijm gaf hierover op dinsdagmiddag 17 november een boeiende lezing. Bij het overlijden is er feest ...Lees verder »

Verslag van filmavond Die Wand

14 april 2015, door Pieter Hartman

In het kader van ‘Voedsel voor de Ziel’ werd op 14 april jl. de film ‘DIE WAND’ naar het gelijknamige boek van de Oostenrijkse schrijfster Marlen Hanshofer getoond in het Parochiecentrum in Rijen. Ik had de ...Lees verder »

Naar boven