Voedsel voor de ziel

Categorie voor berichten over voedsel voor de ziel.

Kerstconcert 2019 in de Maria Magdalenakerk

01 januari 2020, door Webmaster PHG

Zondagmiddag 22 december, op een druilerige regendag, namen veel mensen toch de moeite naar de kerk te komen om te luisteren naar het kerstconcert van Zangvereniging Euterpe. De kerk was goed gevuld, ook met mensen ...Lees verder »

Kerstconcert 2019 in de Maria Magdalenakerk

28 december 2019, door Webmaster PHG

Zondagmiddag 22 december, op een druilerige regendag, namen veel mensen toch de moeite naar de kerk te komen om te luisteren naar het kerstconcert van Zangvereniging Euterpe. De kerk was goed gevuld, ook met mensen ...Lees verder »

David, een levensreis

02 mei 2019, door Webmaster PHG

Rob van Uden presenteert spel, poëzie en verhalen. Hij neemt je mee naar de tijd van de Bijbelse Filistijnen, maar hedendaagse foto’s voorkomen dat je in het verleden blijft hangen. Het spel opent met koning David ...Lees verder »

Terugblik filmavond ‘The Way’

23 februari 2019, door Webmaster PHG

De werkgroep Voedsel voor de Ziel heeft dit jaar gekozen voor het motto ‘Als leven reizen is’. In dit kader werd op 21 februari de film ‘the Way’ vertoond. In deze film reist oogarts Tom naar ...Lees verder »

Naar boven