Voedsel voor de ziel

Categorie voor berichten over voedsel voor de ziel.

David, een levensreis

02 mei 2019, door Webmaster PHG

Rob van Uden presenteert spel, poëzie en verhalen. Hij neemt je mee naar de tijd van de Bijbelse Filistijnen, maar hedendaagse foto’s voorkomen dat je in het verleden blijft hangen. Het spel opent met koning David ...Lees verder »

Terugblik filmavond ‘The Way’

23 februari 2019, door Webmaster PHG

De werkgroep Voedsel voor de Ziel heeft dit jaar gekozen voor het motto ‘Als leven reizen is’. In dit kader werd op 21 februari de film ‘the Way’ vertoond. In deze film reist oogarts Tom naar ...Lees verder »

KoRijen zingt de sterren van de hemel

23 december 2018, door Webmaster PHG
Kerstconcert Maria Magdalenakerk

Op zondagmiddag 16 december, een gure wind en in de nacht gevallen sneeuw die lang bleef liggen, was er in de Maria Magdalenakerk een warm concert. De kerk was lekker warm met veel ...Lees verder »

Naar boven