Kerk en School

Kerk en School: ‘Verwondering’

23 november 2017, door Webmaster PHG

In november zijn we met de kleuters van basisschool De Brakken op bezoek geweest bij Trayplant in Bavel. Met verwondering hebben de kinderen gekeken naar de grote kassen vol aardbeienplantjes. Dat uit een klein plantje ...Lees verder »

Verslag van Palmpasen en Vastenproject

19 april 2017, door Webmaster PHG

Ongeveer 45 kinderen gingen op zondag 9 april enthousiast aan de slag in de St. Jozefschool om een mooie palmpaasstok te maken. Er was materiaal te over: de kruizen, broodhaantjes, palmtakjes en kaartjes van de ...Lees verder »

Verslag van Workshops Kerk en School

09 november 2016, door Pieter Hartman

De afgelopen maanden hebben leerlingen van de katholieke basisscholen in Rijen en Dongen deelgenomen aan diverse workshops.

Samen verwonderen Kinderen van groep 1-2 van de basisscholen De Brakken, de Drie Musketiers en de Annaschool bezochten een boerderij ...Lees verder »

Naar boven