Verre vriendjes van Namibië

Categorie voor berichten over de verre vriendjes van Namibië.

Driekoningenzingen in Molenschot

14 januari 2019, door Webmaster PHG

Op zaterdag 5 januari trokken groepjes kinderen prachtig verkleed als koningen langs de deuren om te zingen. Zij deden dit met veel plezier voor hun ‘Verre Vriendjes in Namibië’. ‘s Avonds werden zij met hun ...Lees verder »

Driekoningen 2019 in Molenschot

12 december 2018, door Webmaster PHG

Al op 17 december komt pastor Edith Hertog naar de Annaschool om te vertellen over Kerstmis, de traditie van het Driekoningen zingen en het goede doel waarvoor gezongen gaat worden. Ook worden dan collectebussen uitgedeeld, ...Lees verder »

Pater Martin bedankt de drie koningen zangers

17 januari 2018, door Webmaster PHG

Beste Verre vriendjes van Molenschot, biezonder de kinderen, die de driekoningen liedjes gezongen hebben en rondgegaan zijn !!‘

Beste kinderen van de driekoningen groepjes. Toevallig heb ik juist 10 dagen geleden ‚n programma op de televisie gezien ...Lees verder »

Driekoningen zingen Verre Vriendjes

17 januari 2018, door Webmaster PHG

Op zaterdag 6 januari trokken groepjes kinderen prachtig verkleed als koningen langs de deuren om te zingen. Zij deden dit met veel plezier voor hun ‘Verre Vriendjes in Namibië’. ‘s Avonds werden zij met hun ...Lees verder »

Naar boven