Verre vriendjes van Namibië

Categorie voor berichten over de verre vriendjes van Namibië.

Die Nuusbrokkies van Namibia

06 november 2019, door Webmaster PHG

Dit is zaterdagavond 5 Oktober en de eerste wolken zijn vandaag gekomen en ze zijn weer bezig om te vertrekken. We zullen zeker nog ‘n maand moeten wachten, voordat ons zal gaan aanbreken….dat is tenminste ...Lees verder »

Driekoningenzingen in Molenschot

14 januari 2019, door Webmaster PHG

Op zaterdag 5 januari trokken groepjes kinderen prachtig verkleed als koningen langs de deuren om te zingen. Zij deden dit met veel plezier voor hun ‘Verre Vriendjes in Namibië’. ‘s Avonds werden zij met hun ...Lees verder »

Driekoningen 2019 in Molenschot

12 december 2018, door Webmaster PHG

Al op 17 december komt pastor Edith Hertog naar de Annaschool om te vertellen over Kerstmis, de traditie van het Driekoningen zingen en het goede doel waarvoor gezongen gaat worden. Ook worden dan collectebussen uitgedeeld, ...Lees verder »

Naar boven