Joost de Bont

Pasen: licht en water

10 april 2019, door Webmaster PHG

Licht en water, voorwaarden voor alle leven en alle groei zijn wezenlijke elementen voor de viering van Pasen. Op de ijskoude Noordpool kan geen plant groeien, in een dorre woestijn evenmin en in een grot ...Lees verder »

Het nieuwe jaar 2019

14 januari 2019, door Webmaster PHG

Het nieuwe jaar 2019 is al enkele weken oud. De kerststallen zijn weer zorgvuldig ingepakt. Rond de jaarwisseling stonden we stil bij de komst van Jezus in ons bestaan. Die beleving mogen we als gelovige mensen het hele ...Lees verder »

In huis

24 oktober 2018, door Webmaster PHG

De eerste koude dagen laten je voelen hoe belangrijk je huis is. Nu de avonden langer worden trekken mensen zich graag terug in de kamers van hun woning. Maar laat ook in de donkere maanden je huis een rustplaats zijn waar deuren ...Lees verder »

Naar boven