Videoboodschap van de Paus

De video van de Paus, juli 2019

07 juli 2019, door Pieter Hartman
Voor een integere rechterlijke macht

Zij die werken als onderdeel van de rechterlijke macht hebben een grote verantwoordelijkheid. Hun werk is absoluut niet gemakkelijk en heeft gevolgen die rechtstreeks ingrijpen in het leven van mensen. Daarom ...Lees verder »

De Video van de Paus, Mensenhandel

08 februari 2019, door Pieter Hartman

Er zijn kwesties, zoals mensenhandel, waarbij het noodzakelijk is partij te kiezen.

Je kunt niet neutraal zijn. Als je er niet tegen bent, als je er niets tegen doet, draag je eraan bij dat deze ...Lees verder »

De video van de Paus, In dienst van de vrede

07 november 2018, door Pieter Hartman

Vijf letters die sommigen als de normaalste zaak van de wereld gebruiken en die anderen al sinds jaren niet meer beleven. Op veel plaatsen in de wereld is de vrede geen realiteit: het is slechts ...Lees verder »

De Video van de Paus, Jonge mensen in Afrika

05 september 2018, door Pieter Hartman

Afrika is een continent met een enorm potentieel. Haar jonge mensen vertegenwoordigen haar toekomst. Een toekomst die, wanneer deze samengaat met onderwijs en de mogelijkheid tot werk, schitterend is.

Lees verder »

De Video van de Paus, Het gezin, een schat

03 augustus 2018, door Pieter Hartman

Geen enkel gezin is perfect. Liefde is veeleisend, maar er is geen grotere vreugde. Er zijn veel manieren om het ideaal van een christelijk gezin te benaderen (zie Amoris Laetitia, 32-57). Maar alle hebben ze ...Lees verder »

Naar boven