Videoboodschap van de Paus

De video van de Paus: De wereld van de zee.

04 augustus 2020, door Pieter Hartman

Onze samenleving is, waarschijnlijk meer dan velen van ons denken, afhankelijk van het harde werk van zeevarenden en hun families die niet alleen de gevaren van de natuur moeten trotseren – stormen, orkanen, … – ...Lees verder »

De video van de Paus: Onze families.

03 juli 2020, door Pieter Hartman

Ons vaak hectische levenstempo heeft een negatief effect op ons familieleven. Dit is een heel belangrijk probleem want we kunnen niet zonder familie; als individu niet en ook als samenleving niet. En zeker niet tijdens ...Lees verder »

De video van de Paus: Mededogen voor de wereld.

06 juni 2020, door Pieter Hartman

Veel mensen lijden in de wereld en niet alleen vanwege de pandemie die we doormaken. Maar, zoals Franciscus vorige maand zei, ook door andere pandemieën, zoals “de pandemie van oorlogen, hongersnood en vele andere” (14/05/2020). ...Lees verder »

De video van de paus: Voor de diakens.

09 mei 2020, door Webmaster PHG

Hebben we de zending van de diakens in de Kerk duidelijk? Ze brengen de wereld van hun familie en hun beroep naar de geestelijkheid. Ze hebben veel te geven. Het zijn mannen met een roeping tot ...Lees verder »

De video van de Paus, Vrijheid van verslaving.

02 april 2020, door Pieter Hartman

Het probleem van de zogenaamde “nieuwe verslavingen”; heeft een oplossing, maar we moeten de weg vinden, we hebben het profetische woord nodig, we hebben menselijke vindingrijkheid nodig, we moeten veel dingen doen. Het is tijd ...Lees verder »

Video van de Paus, Bid voor de wereld.

25 maart 2020, door Pieter Hartman
Laten we bidden voor het einde van de pandemie!

Het Wereldwijde Gebedsnetwerk van de Paus (Apostolaat van het gebed) https://www.popesprayer.va/

Wil je meer video’s zien over de gebedsintenties van de Paus? Je vindt ze op https://www.thepopevideo.org/

Lees verder »
Naar boven