Eerste Communie Uitnodiging

Aanmelding Eerste Communie

18 oktober 2018, door Webmaster PHG

Vanaf het moment dat kinderen in groep vier zitten, kunnen ze hun Eerste Communie doen. De kinderen nemen dan deel aan de Eucharistie en ontvangen voor het eerst de Heilige Communie. Als je je Eerste Communie doet, ...Lees verder »

Impressie voorbereiding Eerste Communie

02 mei 2018, door Webmaster PHG

Afgelopen weken hebben we in Dongen en Rijen heel wat beleefd. De derde kindermiddag had als thema ‘De poort van samen eten’. Hoe het delen van vijf broden en twee vissen, die Tobie bij zich ...Lees verder »

De voorbereidingen zijn begonnen

21 maart 2018, door Webmaster PHG

Met veel enthousiasme kwamen woensdagmiddag 21 februari ondanks de bittere kou alle communicanten naar het parochiecentrum. De reiskoffertjes meegenomen en vol verwachting begonnen ze aan hun eerste bijeenkomst. Een beetje onwennig zo’n eerste keer in ...Lees verder »

Informatieavond Eerste Communie 2018

08 oktober 2017, door Webmaster PHG

Vanaf het moment dat kinderen in groep vier zitten, kunnen ze hun Eerste Communie doen. Zij mogen dan net als alle grote mensen bij Jezus aan tafel en deelnemen aan de Heilige Communie. Wij willen ...Lees verder »

Naar boven