Uitnodiging ontwerp een kunstwerk

18 juli 2017, door Webmaster PHG

Leven is veranderen. Veranderen is conflict: strijden, vluchten, vechten, worstelen met …! Geen leven zonder pijn en lijden. Geen samenleving zonder conflict. Wat doet die strijd met ons? Hoe gaan wij daar mee om? Welke strijd voeren we en hoe?
Voedsel voor de Ziel nodigt u uit om een kunstwerk te maken voor een tentoonstelling in de Maria Magdalenakerk in het najaar van 2018 met als titel: ‘Gevecht met de engel’. Het is een open en vrije opdracht. Ga aan de slag met uw creativiteit, elke uitwerking is welkom.

Belangstelling? Kom dan naar de informatieavond.

Datum:           in januari 2018
Plaats:            Maria Magdalenakerk
Aanmelden:   Meer informatie volgt nog

voedselvoordeziel@parochieheiligegeest.nl
0161-222833

Voedsel voor de Ziel, een werkgroep van de Parochie Heilige Geest
Pastor Edith Hertog