Rondje Open Kerk 2018

03 juli 2018, door Webmaster PHG

Al jaren stelt de Annakerk en kapel in de zomervakantie haar deuren op woensdagmiddag open. Sinds kort doet ook de Maria Magdalenakerk mee. Samen met de parochies Chaam, Riel, Baarle-Nassau, Baarle Hertog, Bavel, Ulvenhout en Ginneken kunt u een ‘rondje fietsen’. Natuurlijk hoeft u niet alles op één dag te bezichtigen!

In alle kerken presenteren vrijwilligers hun kerk. Een mooi moment eens van binnen te lopen en vragen te stellen over de beelden op de consoles, de mooie gebrandschilderde ramen, de preekstoel of het altaar. In iedere kerk zijn folders aanwezig met een uiteenzetting van alle bezienswaardigheden. Iedereen is van harte welkom en de koffie of thee staan klaar.

De kerken zijn te bezichtigen op woensdag 11, 18 en 25 juli en op 1, 8 en 15 augustus van 13.30 – 16.30 uur. Voor meer info en fietsroutes zie www.rondjeopenkerk.nl.
In Rijen kunt u op woensdag 15 augustus meedoen aan het beklimmen van de toren. Lees hier verder voor meer informatie.
Rondje Open Kerk opent op vrijdag 6 juli om 20.00 uur met een concert door het duo Sprank en het kamerkoor Novafonie in de Ledevaertkerk in Chaam.
De werkgroep Rondje Open Kerk, onderdeel van de werkgroep Kerk en Toerisme Chaam e.o. wenst u aangename middagen toe.
Klik hier voor meer informatie in de folder van Rondje Open Kerk.