Oudejaarsavond kan gezellig zijn

17 december 2016, door Webmaster PHG

oudejaarsavond‘Wat is het goed om andere mensen te ontmoeten en samen te eten’. Tot die ontdekking kwamen achttien mensen die zich verzameld hadden rond een adventsmaaltijd. Het was aanleiding voor een nieuwe afspraak. Op Oudejaarsavond organiseren we niet alleen een maaltijd, maar een hele avond, waarop we samen eten, elkaar ontmoeten en spelletjes doen. Het leek ons gezellig en daarom waardevol, juist voor mensen die deze avond niet alleen willen doorbrengen. We komen samen in het Parochiecentrum, Hoofdstraat 58 in Rijen, van 19.00 uur tot 1.00 uur.
Opgave via info@parochieheiligegeest.nl of het secretariaat 0161-222833 (tijdens openingstijden).
Wanneer het nodig is, komen we u halen en brengen we u thuis.
Rob van Uden, diaken