Oproep om de Rozenkrans te bidden.

07 mei 2020, door Pieter Hartman

Zaterdag 25 april publiceerde paus Franciscus alle gelovigen een brief over de Mariamaand. Zoals hij sinds het begin van de lockdown steeds heeft gedaan, daagde de Paus ons uit om ons persoonlijke geloof te versterken. Hij vraagt nadrukkelijk om de schoonheid van het rozenkransgebed thuis te herontdekken, vooral in deze tijd van beproeving. Hij nodigt alle mensen van goede wil uit om thuis de rozenkrans te bidden, samen met geliefden of individueel: ‘Als we samen de aanblik van Christus overwegen, met een hart zoals dat van Maria, onze Moeder, zullen we ons nog meer als een spirituele familie verenigen en het zal ons beslist helpen om de beproeving van deze tijd te boven te komen.’
We bieden u nogmaals onze film van het Rozenkransgebed aan. Klik hier om de video te bekijken.