Koorkring geeft concert in Maria Magdalenakerk: Pasen en Pinksteren

05 april 2018, door Webmaster PHG

Om het jaar organiseert Koorkring Gilze een concert, waaraan de bij de Kring aangesloten kerkkoren deelnemen. Het concert vindt iedere keer plaats in een andere kerk. Deze keer is dat in Rijen. Zeven parochiekoren komen op vrijdag 13 april a.s. samen in de Maria Magdalenakerk in Rijen om te laten horen wat zij kunnen met het thema: Pasen en Pinksteren.
Momenteel repeteren alle koren om er die avond een goed verzorgd concert van te maken. Iedereen kan de openings- en slotzang meezingen. Het belooft een zeer gevarieerd programma te worden.
Bent u nieuwsgierig geworden? Noteer dan de datum in uw agenda: Vrijdag 13 april 2018 om 19.30 uur in de Maria Magdalenakerk, Hoofdstraat 58 in Rijen.
Iedereen is die avond van harte welkom om te komen luisteren.