Kerstmarkt en -concert zondag 16 december

09 december 2018, door Webmaster PHG

Bezoek de kerstmarkt van 13.00 tot 14.00 uur en geniet daarna van zanggroep KoRije van 14.00 tot 15.30 uur.

Kerstmis roep vele gevoelens bij ons op. Muziek is daar een van. Ons jaarlijks kerstconcert is op zondagmiddag 16 december. Een middag om tot rust te komen en te genieten van mooie muziek, waarbij KoRije een mooi kerstrepertoire heeft samengesteld. Ook een middag om rond te kijken op onze kerstmarkt en de Goede Doelen te ondersteunen met uw aankopen. Natuurlijk zijn er weer kerststukjes door onze vrijwilligers gemaakt. De opbrengst gaat naar de Magdalenakinderen. De Wereldwinkel heeft aanbiedingen voor de kerststal en presenteert enkele fairtradeproducten. De Zonnebloem verkoopt mooie zelfgemaakte kaarten en bijzondere handwerkjes en Home of Good Hope heeft producten uit Namibië meegenomen.