Kees Oomen 50 jaren koster

29 januari 2019, door Webmaster PHG

Voor Kees Oomen uit Rijen is dinsdag 29 januari een speciale dag geworden: hij is dan maar liefst al 50 jaren collectant. In januari 1969 begon Kees in de voormalige kerk Maria Boodschap, nu het Cultureel Centrum aan de Nassaulaan. Tegenwoordig haalt hij bijna wekelijks het collecte- of plaatsengeld op in de Maria Magdalenakerk aan de Hoofdstraat in Rijen.
Om je zo lang als vrijwilliger in te willen zetten voor de parochie is toch wel een bijzondere verdienste en een feestje waard. Dat mag daarom best even op onze website komen te staan.
Wij danken Kees hartelijk voor al dat werk en hopen dat we nog lang een beroep op hem kunnen blijven doen.
Van harte proficiat Kees met dit gouden jubileum.
Bestuur en Pastoraal Team Parochie Heilige Geest.