Gilze en Rijen helpt

18 maart 2020, door Webmaster PHG

Verschillende organisaties hebben van uit een initiatief van VIPvoorElkaar hun krachten gebundeld onder de naam Gilze en Rijen helpt.

De werkgroep Diaconie van de Parochie Heilige Geest ondersteunt dit initiatief van harte.

Wil je helpen, kom dan in actie.

Heb je de komende weken wat tijd over om een ander uit de buurt te helpen zonder fysiek contact te hebben? Bijvoorbeeld door een boodschap te doen voor iemand die ziek thuis is, of juist voor iemand die lange dagen in de zorg maakt? Dan kunnen we jouw hulp goed gebruiken! Je kunt mailen naar viploket@vipvoorelkaar.nl of bellen naar 06 57345182 (7 dagen per week, van 8:00 uur tot 20:00 uur).

Heb je zelf hulp nodig omdat je de deur niet uit kunt? Of omdat je lange dagen moet werken in de zorg? Of woon jij ver weg van je ouders en maak je je zorgen of het wel goed gaat? Wie weet kan iemand uit de buurt iets extra doen!
Mail naar viploket@vipvoorelkaar.nl of bel ons op 06 57345182.