Verslag van ‘Handen en voeten’

24 november 2016, door Pieter Hartman

gezinskerk-2016-11-06pop-kleinWe deden onze jassen uit en gingen naar binnen. We begonnen om in een kring te zitten. De mevrouw vertelde dat we op moesten staan en onze ogen dicht moesten doen en op het voelen van onze lichaamsdelen moesten letten. Daarna gaan de ouders en kinderen uit elkaar. De kinderen gaan spelletjes of tekeningen maken. Het eerste spelletje was dat een duo met elkaar moest samenwerken. De een deed een blinddoek om en pakte ook een paar blokjes. Degene met de blinddoek moest een torentje bouwen die de andere had verzonnen. Het tweede spelletje was dat we met elkaar een knoop moesten maken en uit elkaar moesten proberen te komen. Daarna gingen we een knutselwerkje maken. We mochten daarbij een hartje met je hobby’s maken. Ook maakten we een pop met verschillende lichaamsdelen en kleurden we die in. De meneer zette die in elkaar. De kinderen mochten kiezen op welk lichaamsdeel we het hartje plaatsten. De ouders luisterden naar een verhaal over hoe elk deel van het lichaam met elkaar verbonden is. Aan het einde mocht iedereen een kaarsje aansteken en gingen we limonade en koffie drinken en koeken eten.
Een kort verslag van een van de kinderen