Een nieuwe workshop ‘Bidden en Schrijven’

11 oktober 2019, door Webmaster PHG

Op dinsdag 29 oktober is de derde workshop ‘Bidden en Schrijven’.
Na twee succesvol verlopen workshops willen we opnieuw aandacht geven aan het gebed.
Bidden is immers: Jezelf openstellen voor Gods Geest om te groeien en jezelf te vormen. Dat betekent dat we met elkaar werken aan ons eigen geloof en dat we daarmee het innerlijk leven van onze gemeenschap een impuls kunnen geven. In de workshop zullen we de aandacht vooral richten op de eigen beleving. Aan de hand van kaarten uit een Atlas van de Belevingswereld verkennen de deelnemers ieder hun eigen innerlijke wereld. Pastor Rob van Uden zal de workshop leiden en proberen om met ons de weg te gaan van je eigen ervaringen naar een eigen gebed. De workshop wordt verzorgd op dinsdag 29 oktober, 19.30 uur, Parochiecentrum, Hoge Ham 84, 5104 JK Dongen.
Graag uw opgave voor deelname via gebedenboekje@gmail.com.