Bezoek de Annaconcerten

22 juni 2018, door Webmaster PHG

Anna concerten

Wij vragen graag uw aandacht voor de Annaconcerten, een nieuwe ervaring in de Sint Annakapel in Molenschot. Naast het feit dat de Sint Annakapel bekend staat als bedevaartsoord en trouwlocatie heeft de kapel ook een prachtige akoestiek!

Verschillende ondernemers uit Molenschot organiseren drie mooie concertjes in de kapel: op de zondagen 27 mei, 1 juli en 2 september. Voorafgaand aan ieder concert volgt een korte presentatie over dit bijzondere kapelletje.
(Wegens ziekte wordt Ruud Stoop op 1 juli vervangen door de flamencogitarist Maurice Leenaars)

Iedereen kan een kaartje kopen, eventueel met bijbehorend arrangement. Klik op de afbeelding voor meer informatie.
Een mooie muzikale en culinaire gelegenheid om elkaar te ontmoeten.

Namens Annaconcerten, Maartje Ongering.