Afscheid van Richard en Janneke van Kleven

24 november 2016, door Webmaster PHG

Richard en Janneke van Kleven verhuizen naar Ophemert. We zullen hen vooral muzikaal erg missen. Vanaf 2011 was Richard organist en Janneke cantor. In de viering op zaterdag 12 november waren ze samen voor het laatst in actie. Tijdens de communie gaven ze iets moois ten gehore met het lied `He shall feed his flock like a shepherd’. Janneke als sopraan en Richard als pianist.
Na de viering was er een samenzijn met alle cantors, organisten en overige betrokkenen. Ook cantor Corry Hermes, die binnenkort haar taak neerlegt en organisten Willemien Willemen en Hans Prinssen, die eerder hun taak neerlegden, waren aanwezig. We maakten kennis met de nieuwe organist Jos van Eijk uit Rijen. Het was een welgemeende en warme ontmoeting.

kdscf2238

janneke-klein

richard-klein