Groepsgesprekken Werkgroep Verliesverwerking

Regelmatig wordt er gestart met een nieuwe cyclus groepsgesprekken. Men kan zich hiervoor aanmelden. De deelnemers gaan onder begeleiding van leden van de werkgroep samen in gesprek over het moeilijke proces dat rouwen is. Er zijn in totaal acht thematische bijeenkomsten. De ervaring heeft geleerd dat deelnemen aan de geprekken aanvankelijk een emotionele uitdaging is. Gaandeweg vindt men meestal dat het samen bespreken van emoties en beleving, veel steun en troost geeft. Het is ook mogelijk om een individueel gesprek met iemand van de werkgroep te houden.
Contact: 0161-225671 (voorzitter werkgroep) of 0161-222833 (secretariaat Parochie Heilige Geest)

Uit ‘Tijd om te troosten’ van Marinus van den Berg het volgende gedicht:

Klein
tijd-om-te-troostenJe hebt maar een lichtje nodig om het donkerste duister te verlichten.
Je hebt maar een mens nodig om de donkerste eenzaamheid te verlichten.
Je hebt maar een woord nodig om de beklemmendste stilte te verbreken.
Je hebt maar een hand nodig om je uit de diepste put omhoog te trekken.
Je hebt soms maar weinig nodig om in je grootste nood weer toekomst te voelen.
Toekomst begint klein.
Naar boven